Desenli Bahçe Duvarı


Düzenlemek için Tıklayın.
Ankara'da Desenli bahçe duvarı yapımı ve desenli çevre duvarı yapımı konusunda uzman bir kadroya sahip firmamız sizlere kaliteli ve estetik görünümü ile çok modern duvarları inanılmak fiyatlara yapmaktadır hatta duvar üstü panel tel çit hediyesi ile birlikte size süper fiyatlar sunmaktadır..

Türkiye'nin her bölgesinde Desenli bahçe duvarı yapan firmamız Harika işler çıkartmaktadır ve müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır işimizi sağlam ve temiz yapmaktayız ve hataya yer vermemekteyiz. Müşteri anlayışı ön planda olup yapılan her işe garanti vermekteyiz. www.bahceduvar.net

Desenli Beton Bahçe Duvarları

Geçmişi çok eski tarihlere dayanan beton, bir yapı malzemesi olarak hemen hemen 5000 yıldır yaygın bir şekilde hemen hemen dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Kireç taşının ısıtılıp karbondioksitin çıkarılması sonucunda ortaya çıkan kirecin agrega adı verilen bir madde ile karıştırılıp beton harcı şeklinde kullanılmasıyla meydana gelen bu harç, farklı uluslar tarafından çeşitli şekillerde üretilerek kullanılmıştır. Örneğin Romalılar döneminde kireç hamurunun, adının bir İtalyan kasabası olan Pozzuoli'den gelen pozolan maddesinin geldiği pozolanik volkanik kül ve su ile karışımından meydana gelen kimyasal reaksiyonlar sonucu sertleşen jel ile harç elde edilmekteydi. Pozolan maddesinin patentinin ilk sahibi bir İngiliz olmakla birlikte, duvarcı olan başka bir İngiliz, 1824 yılında kireç taşını kille yakarak çimentoyu elde etmiştir. Günümüzde çimento yapı malzemesi, ömrü eskimeden pek çok yapıda kullanılmaya devam etmektedir. Birden fazla beton çeşidi olmakla birlikte dayanıklılık olarak hangisinin yapılacak olan yapıya uyacağını öğrenmek için bu iş ile ilgili bir uzmana danışılması yerinde bir davranış olacaktır. Desenli Beton bahçe duvarlarında da sürekli kullanılan bir yapı malzemesidir. Hatta bahçe duvar yapımı öyle gelişmiştir ki istenilen şekiller, kalıp üretim tesisleri sayesinde bahçe duvarlarına da uygulanabilmekte ve bu şekiller betona hiçbir etki etmemektedir. Özellikle iş yeri sahipleri bahçe duvarlarında kendi logolarını bastırmak istemektedir. İş yerinin değerine değer katan ve görsel olarak da güzel bir görünüm sağlayan bahçe duvar logoları işin ehli olan beton döküm ekibi sayesinde istenilen şekil ve kalitede yapılabilmektedir. Bu konuda uzmanlaşan firmaların da yıllar içinde çoğalmasıyla bu tür bir hizmet almak artık hem kullanılan yeni yöntemler hem de teknolojinin getirdiği imkanlarla çok zor ve sıkıntılı bir süreci kapsamamaktadır.