YILDIZ BAHÇE DUVARI HAKKINDA

Yıldız Bahçe duvar 2008 yılında kurulmuştur. Bahçe duvar beton uygulama faaliyetleriyle hizmet vermekte olan şirketimiz çeşitliliğini, kalitesini ve uygulama hızını arttırarak günümüzün tasarım anlayışına uygun bahçe duvarı  yapmaktadır ve günümüz teknolojilerini kullanarak estetik görünümü ön planda tutmaktadır.

Müşterilerini önemseyen şirketimiz, bahçenizi koruma amacı dışında aradığınız estetiği de içinde barındıracak bahçe duvarı kalıp çeşitlerini her geçen gün sizler için arttırmaktadır.

VİZYON

Sektördeki talepleri dinleyerek müşterilerimizi en iyi şekilde anlamak, her çağın gelişmekte olan estetik zevklerini algılamak ve bunu duvar kalıplarımıza yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmak. Bu sayede sektörde Yıldız bahçe duvarı ismiyle çağı yakalamış, müşterilerinin taleplerini dinleyip önemseyen, kaliteli hizmet anlayışına sahip bir şirket olmak temel vizyonumuzdur.

MİSYON

Şirketimiz uygulamalarında sağlamlığın yanı sıra estetiğe oldukça önem vermektedir. Hayatın her alanında mevcut olan ve insanların algılarıyla gelişimini sınırsız sürdüren estetiğin en temel kaynağı farklılıklardır.
Yıldız Duvar olarak beton uygulama sektöründe ki estetiğe katkı sağlayan farklı renklerden biri olarak yola çıktık.

Müşterilerimize hizmeti kalite ile harmanlayarak sunmak için Türkiye'nin her noktasındayız.


Bahçe Duvar Kalıp Uygulamada Neden Biz?

Beton uygulama dikkat gerektiren, işi bilen uzman bir ekip tarafından yapılması gereken hassas bir uygulamadır. Unutulmamalı ki sağlam yapılmayan duvarlar sizi ancak bir süre korumaya yeter. Şartlara uygun ve yeterli sağlamlıkta uzman bir ekip tarafından yapılan beton uygulamaları ise bahçenize gerçek korumayı sağlar.

Yıldız Bahçe duvarı olarak 8 yıllık tecrübemiz ve deneyimli uzman kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca bahçe duvarı beton uygulamasında bir diğerli önemli husus bahçenizin ahengini bozmayacak, göz zevkine hitap eden beton kalıplarının kullanılmasıdır.

Yıldız bahçe duvarı olarak sizlere birçok çeşitte beton kalıbı sunarak geniş bir estetik yelpazesinde sizleri yolculuğa çıkartıyoruz. Bahçeniz için en uygun olanına sizinle karar veriyoruz. Bu sayede bahçenizin sahip olduğu ahengi bozmadan korunmasını sağlıyoruz.


Kariyer

Yıldız Bahçe Duvar Beton Kalıp çalışanlarının güvenliği ve rahatlığı için belli politikalar üzerine kurulu kariyer gelişimi sunar.

Bu politikalardan bazıları şöyledir;

- Çalışanların iş güvenliğini sağlamak için gerekli koşulları ve denetimleri Yıldız Beton Kalıp olarak uygulamaktayız.

- Çalışanların gelişimi ve alanıyla ilgili mesleki eğitimi için gerekli ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

- Amacımız deneyim sahibi çalışanlar yetiştirerek kadromuzdaki uzmanlığın sürdürülmesidir. Bunun yanı sıra çalışana fayda sağlayacak bilgileri kazandırmaktadır.

- Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına kulak veriyor ve karşılıyoruz.

Eğer sizde Yıldız Duvar'ın bir üyesi olmak isterseniz bize sitemiz üzerinden veya adresimize gelerek başvurabilir, bilgi alabilirsiniz.